Access Lighting LRT-60AC120/12-SAT Transformer
★★★★★ 4.7 64 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.j3tmedia.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Access Lighting 60w Class 2 AC Electronic Transformer
  • Color / Finish: Satin
  • Glass: n/a
  • Output 20W - 60W_12v AC Input 120v Plug-In
  • Width: 1.5"
  • Length: 1.3"
UPC 641594095845
Brand Name Access Lighting
Item Weight 5 Pounds
Part Number LRT-60AC120/12-SAT
Manufacturer Access Lighting
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.7 out of 5
★★★★★
64 ratings | 26 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
86% (55)
4 stars
2% (1)
3 stars
1% (1)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (6)